Časté dotazy

Jsou po dobu zvláštních opatření vzhledem k výskytu viru COVID-19 otevřeny vaše pobočky?

Z důvodu nařízení vlády o uzavření provozoven jsou všechny naše pobočky od 16.3.2020 uzavřeny, nicméně provoz firmy není přerušen. Administrativní pracovníci pracují z domova a vše, co je možné, řešíme přes email nebo po telefonu. Ve výrobě a na montážích jsou dodržována zvýšená hygienická opatření. V tuto chvíli není náš provoz nijak omezen, nikdo z firmy není nakažen a neočekáváme omezení zásobování materiálem.

 

Kde naleznu ceny vašich pergol?

Ke každé poptávce od zákazníka vytváříme cenovou nabídku s přesnou specifikací pergoly, rozsahem dodávky a celkovou cenou.

Pokud chcete znát orientační cenu vybrané pergoly, naleznete ji ve spodní části webové stránky u každého produktu.

 

Jaký je termín dodání pergoly?

Termíny se liší dle typu pergoly a data objednání. Ve standardních barvách je doba dodání 4-7 týdnů.

 

Dodáváte i dřevěné pergoly?

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme z toho důvodu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva (povrchová úprava, barva nebo odolnost proti plísni a škůdcům).

 

Jaké jsou platební podmínky vaší firmy?

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 50% zálohovou fakturu, po jejíž úhradě posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5 letou zárukou.
Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 50 % částky bankovním převodem se 7 denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži.

 

Jaké jsou záruční podmínky a můžu si montovat pergolu sám?

Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a zárukou.

 

Je zaměření opravdu zdarma a jaká je cena za 3D vizualizaci?

Za zaměření si nic neúčtujeme, jedná se o výrobu na míru a musíme si přesné zaměření vždy provést sami. Doporučujeme pro nabídku poslat nejprve e-mailem hrubé rozměry a preferovaný typ pergoly, abychom zpracovali předběžnou cenovou nabídku. Na základě zaměření Vám můžeme připravit i 3D vizualizaci, které je v rámci objednávky zdarma.

 

Kde si můžu prohlédnou vaše pergoly „na živo“?

Snažíme se mít vystaveno co nejvíce typů námi prodávaných pergol v showroomech v Praze, Bratislavě, Brně a Frýdku-Místku. Celkem máme v Praze 7 vystavených pergol ve vnitřním a také venkovní showroomu. Ve Frýdku-Místku 3 kusy pergol a v Bratislavě 6 ks.

Samozřejmostí je množství vystaveného příslušenství, jako posuvné bezrámové zasklení, screenové rolety, slunolamy, markýzy atd.
 

Je možné si objednat pergolu a příslušenství (např. screenové rolety) dokoupit později?

Většinu příslušenství je možné dokoupit kdykoliv po montáži pergoly. Vždy je ale lepší s námi požadavky konzultovat dopředu, abychom při montáži pergoly např. vyvedli kabely pro případne připojení motorů rolet popřípadě jinak stavebně připravili usazení příslušenství.

frame-scrollup