Časté dotazy

 

Kde naleznu ceny vašich pergol?

Ke každé poptávku našich zákazníků vytváříme cenovou nabídku se specifikací pergoly, rozsahem dodávky a celkovou cenou.

Pokud chcete znát orientační cenu vybrané pergoly, naleznete na našem webu tři orientační rozměry pergoly s cenou, nebo ceník ke stažení ve formátu pdf.

 

Jaký je termín dodání pergoly?

Termíny se liší dle typu pergoly a také datu objednání, mimo sezónu je dodání cca 3-5 týdnů v nejvyšší sezóně jsou u některých pergol dodání 3-4 týdny, ale u složitějších to může být až 7 týdnů.

 

Dodáváte i dřevěné pergoly?

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme vzhledem k tomu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva jako povrchová úprava, barva, nebo odolnost proti plísni a škůdcům.

 

Jaké jsou platební podmínky vaší firmy?

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 50 % zálohovou fakturu po jejímž uhrazení posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5-letou zárukou.
Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 50 % částky formou bankovního převodu se 7-denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži, veškeré faktury nám zákazníci hradí bankovním převodem.

 

Jaké jsou záruční podmínky a můžu si montovat pergolu sám?

Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a zárukou.

 

Je zaměření opravdu zdarma a jaká je cena za 3D vizualizaci?

Za zaměření si nic neúčtujeme, jedná se o výrobu na míru a musíme si přesné zaměření vždy provést sami. Doporučujeme pro nabídku poslat nejprve e-mailem hrubé rozměry pergoly a preferovaný typ pergoly abychom zpracovali předběžnou cenovou nabídku. 3D vizualizaci zpracováváme také zdarma na vyžádání ke každé nabídce.

 

Kde si můžu prohlédnou vaše pergoly „na živo“?

Snažíme se mít vystaveno co nejvíce typů našich prodávaných pergol v našich showroomech v Praze, Bratislavě a Frýdku-Místku. Celkem máme V Praze 7 vystavených pergol ve vnitřním a také venkovní showroomu. Ve Frýdku-Místku 3 kusy pergol a v našem nově budovaném showroomu v Bratislavě stavíme 6 pergol s plánovaným dokončením v květnu 2018.

Samozřejmostí je množství vystaveného příslušenství jako posuvné bezrámové zasklení, screenové rolety, slunolamy, markýzy atd…

 

Je možné si objednat pergolu a příslušenství jako screenové rolety dokoupit dodatečně později?

Většinu příslušenství je možné dokoupit kdykoliv po montáži pergoly, je lepší ale s námi požadavky konzultovat dopředu, abychom si při stavbě pergoly například vyvedli kabely pro případné připojení motorů rolet a ulehčili si práci na dodatečné montáži příslušenství, popřípadě jinak stavebně připravili usazení příslušenství.

 

frame-scrollup