Časté dotazy

 

Kde naleznu ceny vašich pergol?

Ke každé poptávku našich zákazníků vytváříme cenovou nabídku se specifikací pergoly, rozsahem dodávky a celkovou cenou.

Pokud chcete znát orientační cenu vybrané pergoly, naleznete na našem webu tři orientační rozměry pergoly s cenou, nebo ceník ke stažení ve formátu pdf.

 

Jaký je termín dodání pergoly?

Termíny se liší dle typu pergoly a také datu objednání, mimo sezónu je dodání cca 3-5 týdnů v nejvyšší sezóně jsou u některých pergol dodání 3-4 týdny, ale u složitějších to může být až 7 týdnů.

 

Dodáváte i dřevěné pergoly?

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme vzhledem k tomu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva jako povrchová úprava, barva, nebo odolnost proti plísni a škůdcům.

 

Jaké jsou platební podmínky vaší firmy?

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 50 % zálohovou fakturu po jejímž uhrazení posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5-letou zárukou.
Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 50 % částky formou bankovního převodu se 7-denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži, veškeré faktury nám zákazníci hradí bankovním převodem.

 

Jaké jsou záruční podmínky a můžu si montovat pergolu sám?

Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a zárukou.

 

Je zaměření opravdu zdarma a jaká je cena za 3D vizualizaci?

Za zaměření si nic neúčtujeme, jedná se o výrobu na míru a musíme si přesné zaměření vždy provést sami. Doporučujeme pro nabídku poslat nejprve e-mailem hrubé rozměry a preferovaný typ pergoly, abychom zpracovali předběžnou cenovou nabídku. Na základě zaměření Vám můžeme připravit i 3D vizualizaci, které je v rámci objednávky zdarma.

 

Kde si můžu prohlédnou vaše pergoly „na živo“?

Snažíme se mít vystaveno co nejvíce typů našich prodávaných pergol v našich showroomech v Praze, Bratislavě a Frýdku-Místku. Celkem máme V Praze 7 vystavených pergol ve vnitřním a také venkovní showroomu. Ve Frýdku-Místku 3 kusy pergol a v našem nově budovaném showroomu v Bratislavě stavíme 6 pergol s plánovaným dokončením v květnu 2018.

Samozřejmostí je množství vystaveného příslušenství jako posuvné bezrámové zasklení, screenové rolety, slunolamy, markýzy atd…

 

Je možné si objednat pergolu a příslušenství jako screenové rolety dokoupit dodatečně později?

Většinu příslušenství je možné dokoupit kdykoliv po montáži pergoly, je lepší ale s námi požadavky konzultovat dopředu, abychom si při stavbě pergoly například vyvedli kabely pro případné připojení motorů rolet a ulehčili si práci na dodatečné montáži příslušenství, popřípadě jinak stavebně připravili usazení příslušenství.

 

frame-scrollup