Hliníkový přístřešek na auta - CARport 3000

Hliníkový přístřešek na auta - CARport 300022.4.2020
Máte v domácnosti více aut, ale garážové stání pouze pro jedno? Kladete si otázku, jak ochránit auto před vnějšími vlivy počasí? Nechce se vám řešit náročnou stavbu další garáže? Na všechny tyto případy máme jednoduché řešení. CARport 3000, který skvěle plní funkci moderního přístřešku na auto k Vašemu domu.

Ochrana před vnějšími vlivy počasí

Znáte ty situace. Je krásné slunečné počasí a sednete si do rozpáleného auta, že v autě nemůžete ani sedět, natož držet volant. Nebo umyjete i vyleštíte své auto a máte z toho radost. Bohužel tuto radost Vám překazí pták, který letí kolem a nechá Vám na autě nemilé překvapení. Horší už je to jenom u kabrioletu. Naopak v zimě není snad nic horšího, než pospíchat do práce a čistit celé auto zapadané sněhem. Toto jsou samé banální záležitosti, oproti tomu kroupy, polámané větve, střešní tašky a dalších nástrah je mnoho a může se to hodně prodražit.
Právě díky pořízení přístřešku na auto se těmto všem situacím vyhnete.

Proč vybrat přístřešek CARport 3000?

Největším přínosem přístřešku je, oproti garážím, nižší pořizovací cena a mnohem jednodušší stavba, kterou zvládneme za jeden den

Dalším velkou výhodou je celohliníková konstrukce, díky které ušetříte jak finance, tak i čas do budoucna. Přístřešky jsou prakticky bezúdržbové. Nevyžadují žádné natírání, broušení či čištění. Odolný materiál Vám vydrží v podstatě celý život.

 

CARport 3000 je postavený ze stejné konstrukce jako pergola Skyline, dokonale se tento přístřešek hodí k domům, kde je pergola Skyline instalována.
Velikost přístřešku Vám vyrobíme přesně na míru - největším možným rozměrem je 7m x 5m . Do tohoto rozměru se vejdou pohodlně dvě auta. Přístřešek má integrovaný okap. Vše je tedy úhledně ukryto uvnitř konstrukce

frame-scrollup