Jistota spolehlivého dodavatele

Jistota spolehlivého dodavatele20.1.2020
Firma AL Pergoly s.r.o je členem sdružení výrobců stínící techniky a obdržela certifikát Ověřená firma v oboru.

AL Pergoly s.r.o. je spolehlivý dodavatel a výrobce pergol a stínící techniky, získali jsme také certifikaci od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí – SVST

 

 

Certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky je označení firem, které na českém trhu stínicí techniky splňují předpoklady pro to, být dobrým obchodním partnerem – poskytují kvalitní služby a výrobky, chovají se seriózně z hlediska platební morálky, plní podmínky certifikace výrobků apod. Certifikát uděluje jednou ročně Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí – SVST, které obor stínění v České republice již dlouhodobě zaštiťuje. Není tedy možné si certifikát koupit, jako je tomu v případech některých jiných certifikátů z poslední doby.

Kdo může certifikát obdržet a za jakých podmínek?
Certifikát může být přidělen členským firmám SVST, které jsou ochotny poskytnout informace potřebné k posouzení firmy a jejichž působení na trhu je v souladu s Etickým kodexem členů sdružení.
 

Co získáte jako zákazník, pokud bude Vaším dodavatelem držitel tohoto certifikátu?
U takto označených firem jako zákazník víte, že Vaším dodavatelem bude firma, která Vám poskytne služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, chová se seriózně jak v obchodní sféře, tak z hlediska přístupu k zákazníkům apod. Neznamená to sice, že firma, která certifikát nevlastní, není seriózní nebo kvalitní, nicméně takového dodavatele si musí zákazník posoudit sám, jelikož SVST nemá potřebné informace.

Více informací o sdružení výrobců stínící techniky naleznete na stránkách sdružení : www.svst.cz

 

frame-scrollup
3D aplikace
×