3D APLIKACE

Aplikace Pergola SKYLINE umožňuje zobrazit bioklimatickou pergolu SKYLINE u jakékoliv budovy nebo v prostoru.

V aplikaci můžete vybírat ze sedmi základních barev konstrukce a rozměry pergoly zvolit přímo na míru Vašim potřebám. Vytvoříte si tak profesionální vizualizaci vlastní pergoly v několika krocích. Pergolu je samozřejmě možné vyfotit z různých úhlů a fotka se automaticky uloží do Vašeho zařízení. Na základě vyfocené fotografie, která je vždy doplněna aktuálními rozměry a barvou, tak můžete rovnou zaslat poptávku některému z uvedených prodejců a získat konkrétní cenovou nabídku. Celkově si tak zjednodušíte celý proces zjišťování, jak velká pergola se k Vašemu domu hodí a jak to všechno bude vypadat.

V aplikaci můžete vizualizovanou pergolu doplnit o „virtuální zeď“, kterou můžete vytvořit za pergolou kopírováním reálné zdi. Díky tomu pak uvidíte, jak bude pergola reálně stínit. Na jednotlivé stěny pergoly lze také zvolit zastínění screenovými roletami Zipex.
V další aktualizaci můžete očekávat i doplnění o pohyblivé zasklení MOVE nebo animaci naklápění lamel slunolamu.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost návodu v aplikaci pro správné využití všech jejích možností.

Pro usnadnění jsme pro Vás připravili VIDEONÁVOD

Po naskenování níže uvedeního QR kódu Vašim mobilním telefonem nebo tabletem budete přesměrováni přimo ke stažení aplikace pro Vaše zařízení.

 

 

 

                                                                                     

                                                                                   

 

 

frame-scrollup