O nás

Postavíme vám místo, kde se budete cítit dobře.

Příběh naší značky začal v prosinci 2016 a od té doby plníme sny o místě, kde se dá dělat vše nejlépe – od relaxu nad knížkou přes odpoledního šlofíka a posezení s přáteli až po pořádání zahradní párty.

První rok firmy jsme dodávali a montovali výrobky jiných výrobců, ale na všech jsme viděli určité větší nebo menší negativa a tím jak jsme rostli i finančně jsme se rozhodli vyrábět vlastní výrobky, které již budou naprosto odpovídat našim požadavkům a lépe odpovídat přáním a potřebám toho nejdůležitějšího člověka - našeho zákazníka!

Vlastní vývoj a výroba pergol

Od prvních začátků již uběhlo více než 5 let a obrat firmy a poboček narostl na více než 200 mil Kč, nyní máme již více 40 kolegů. V roce 2021 jsme vyrobili 2500 zakázek. Abychom vše stíhali vyrábět museli jsme přestěhovat do areálu s výrobní plochou 2500m² a 6000m² skladů.

Investujeme každý rok do nových strojů a technologií. Od roku 2022 jsme instalovali informační systém a napojili veškerou výrobní technologii a stroje do jednoho řízení v rámci průmyslu 4.0.

Neustále inovujeme

Protože se chceme pořád zlepšovat a přinášet vám jen to nejlepší, pracujeme na inovacích. Na některých vývojových projektech spolupracujeme také s Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava.

Veletrhy a výstavy

Pravidelně se účastníme těch nejprestižnějších veletrhů jako jsou ForArch a ForHabitat kde nás najdete vždy ve velké expozici s několika našimi výrobky. Na veletrzích také rádi představujeme novinky tak se přijďte podívat na další veletrh, káva je pro Vás vždy připravená...

Dbáme na kvalitu

Vyvíjíme a vyrábíme vlastní produkty, za jejichž prvotřídní kvalitou si stojíme. V nabídce najdete také pergoly od ověřených německých firem. Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout až pětiletou záruku na veškeré pergoly.

Jsme certifikovaný výrobce hliníkových systémů a držitel TÜV Süd Czech certifikace výroby, naše výrobky jsou označeny CE značkou.

AL Pergoly se pyšní certifikátem Ověřená firma v oboru stínicí techniky a ochrannou známkou Český výrobek. Jsme hrdými lídry na trhu s bioklimatickými pergolami – pergola Skyline je nejprodávanější bioklimatickou pergolou v ČR.

Vždy vycházíme vstříc zákazníkovi

Při jakékoliv inovaci se inspirujeme potřebou koncového zákazníka. Snažíme se plnit všechny vaše představy o dokonalém místě pro dokonalý relax.

Staráme se o vše od vývoje až po montáž

Díky velikosti firmy a bohatým zkušenostem pracujeme na pergolových systémech od začátku do konce. Vechny naše pergoly vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme na klíč našim zákazníkům, vše máte od jednoho dodavatele od A po Z.