FAQ - nejčastější dotazy

KDE NALEZNU CENY VAŠICH PERGOL?

Ke každé poptávce od zákazníka vytváříme cenovou nabídku s přesnou specifikací pergoly, rozsahem dodávky a celkovou cenou. 


Pokud chcete znát orientační cenu vybrané pergoly, naleznete ji ve spodní části webové stránky u každého produktu.

JAKÝ JE TERMÍN DODÁNÍ PERGOLY?

Termíny se liší dle typu pergoly a data objednání. Ve standardních barvách se pohybuje doba dodání od 6 - 7 týdnů.

JE ZAMĚŘENÍ OPRAVDU ZDARMA A JAKÁ JE CENA ZA 3D VIZUALIZACI?

Za zaměření si nic neúčtujeme, jedná se o výrobu na míru a musíme si přesné zaměření vždy provést sami. Doporučujeme pro nabídku poslat nejprve e-mailem hrubé rozměry a preferovaný typ pergoly, abychom zpracovali předběžnou cenovou nabídku. Na základě zaměření Vám můžeme připravit i 3D vizualizaci, které je v rámci objednávky zdarma.

JAKÉ JSOU PLATEBNÍ PODMÍNKY VAŠÍ FIRMY?

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 70% zálohovou fakturu, po jejíž úhradě posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5 letou zárukou. 


Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 30 % částky bankovním převodem se 7 denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži.

JAKÉ JSOU ZÁRUČNÍ PODMÍNKY A MŮŽU SI MONTOVAT PERGOLU SÁM?

Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a zárukou.

DODÁVÁTE I DŘEVĚNÉ PERGOLY?

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme z toho důvodu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva (povrchová úprava, barva nebo odolnost proti plísni a škůdcům).