Vítejte v AL Pergolách

Jsme jedním z největších výrobců pergol v ČR a máme nejširší sortiment špičkových hliníkových pergol naší vlastní výroby.

O Vaši zakázku se postaráme od zaměření, výroby až po montáž. Máte tedy vše od jednoho dodavatele i s naší tovarní zárukou 5 let bez omezení na každou pergolu!

Jsme výrobci špičkové bioklimatické pergoly SKYLINE a polykarbonátové pergoly Espace, kterých ročně dodáme více než 1500 kusů našim spokojeným zákazníkům.

Abychom Vám byli blíž, vybudovali jsme síť showroomů po ČR a SK, budeme rádi když nás navštívíte a na místě si prohlédnete naše výrobky, které pro Vás vyvíjíme a vyrábíme v ČR.

Termíny dodání našich pergol

Díky tomu, že si pergoly sami vyrábíme, dokážeme pergolu dodat v termínu již od 3 týdnů a to včetně zaměření a montáže.

Byrokracii neřešte

Na pergolu se zastavěnou plochou menší než 25m² nepotřebujete stavební povolení, její stavbu dokonce ani nemusíte ohlašovat.

Kvůli pergole rozhodně nemusíte na stavební úřad a řešit zbytečnou byrokracii.

Vše od výroby až po montáž

U nás si vyberete produkt a my se postaráme o zbytek. Zaměření, nabídka i montáž na klíč je v naší režii a to přímo s naší 5 letou zárukou výrobce!

Realizujeme více než 2500 zakázek ročně

Svěřte se do rukou profesionálů. Díky mnohaletým zkušenostem a množství zakázek, které každoročně realizujeme, jsme schopni vyřešit i Vaši zakázku tak, aby Vám pergola přinášela jen radost a užitek.

Najdete nás i na veletrzích ForArch a ForHabitat

Každoročně se účastníme mnoha veletrhů v ČR i zahraničí. Je to pro nás další možnost setkat se s novými i stávajícími zákazníky a ukázat jim každý rok novinky z naší produkce.