Jak probíhá objednávka

Vybrali jste si tu pravou pergolu, ale nevíte, co dál? Podívejte se, co obnáší objednávka u AL Pergol krok po kroku. Pokud stále tápete, přečtěte si tipy, jak vybrat správnou pergolu.

Jsme profesionálové, ročně vyrábíme a montujeme 2500 zakázek pergol, screenových rolet, slunolamů a přístřešků pro auta. Svou práci i na Vaší zakázce odvedeme rychle a k Vaší spokojenosti.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Na náš e-mail info@al-pergoly.cz zašlete poptávku. Nebo použijte poptávkový formulář. Nabídky obvykle posíláme ještě stejný pracovní den nebo maximálně do 24 hodin na Váš e-mail.

Abychom Vám mohli zpracovat cenovou nabídku, budeme od Vás potřebovat následující informace:

  • Typ a rozměr – Jaký typ pergoly jste si vybrali a jaké budou její rozměry.
  • Místo realizace – Kam za Vámi nová pergola poputuje a kde přesně bude umístěna.
  • Fotografie – Vyfoťte prostor pro novou pergolu.

U jednotlivých pergol najdete ve spodní části webové stránky ceny za referenční rozměry pro představu.

Přijďte si prohlédnout pergoly naživo – rádi se Vám budeme věnovat v našich showroomech, kde Vám popíšeme podrobnosti produktů a realizací a odpovíme na všechny otázky, které k pergolám budete mít.

Pergolu Vám zaměříme zdarma přímo na Vaší zahradě

Stavbu Vám zdarma a bez závazků zaměříme, ukážeme Vám, jak bude Vaše pergola ve zvoleném prostoru vypadat, a dohodneme se na podmínkách. Zaměření je nezávazné a nic si za něj neúčtujeme, ani když se nakonec nedohodneme.

Využijte také služby 3D aplikaci Pergola SKYLINE pro Váš smartphone zdarma, která Vám v rozšířené realitě pomocí fotoaparátu Vašeho telefonu ukáže pergolu přímo na místě u Vás na terase. Realistické jsou i barvy a rozměry. Navíc rovnou můžete poslat poptávku z Vaší aplikace k nám.

Porovnejte vizualizace pergol Skyline s reálnými fotografiemi.

Byrokracii nechte na nás

Vyhotovíme Vaši objednávku, připravíme návrh smlouvy o dílo i všechny ostatní potřebné doklady. Na Vás bude jen odsouhlasení cenové nabídky. Snažíme se, aby naše produkty splnily všechny Vaše představy, vždy se jedná o výrobu na míru přímo na Vaši terasu.

Montáž stihneme během jednoho dne

Za 3-5 týdnů (v závislosti na typu pergoly a sezóně) pergola poputuje z výrobny přímo k Vám. Na termínu montáže se společně domluvíme. Trvá obvykle jeden den (v případě složitějších projektů 2 dny) a zařídí ji tým dvou až pěti zkušených montérů.

Žádné jeřáby a těžké stroje nejsou potřeba, veškeré vybavení a materiál si technici dovážejí sami. Od Vás budeme potřebovat jen přístup na terasu a přívod elektrického proudu.

Pokud se během montáže ještě rozhodnete pro patky z betonových dílců a speciální betonové směsi s vysokou tvrdostí a rychlým tuhnutím, není problém. Jejich realizaci provedeme v den montáže.

Na závěr obdržíte předávací protokol a garanci pětileté záruky. A to je vše. Pohoda a relax pod pergolou můžou začít.

Fungujeme ve jménu oboustranné spokojenosti

Nevyřízené pohledávky a soudní spory jsou pro nás cizí slova. Spolupráce je vždy pohodová a zákazníci spokojení – dokážou ocenit naši preciznost. Zkrátka fungujeme tak, abychom z provedené práce měli všichni dobrý pocit.