O nás

Jako společnost AL Pergoly nejsme pouze největším dodavatelem pergolových systémů v ČR. Náš vlastní vývojový tým spolupracoval s VŠB – Technickou univerzitou Ostrava na vývoji a výrobě exkluzivních bioklimatických pergol Skyline. V současnosti pokračuje spolupráce na vývoji dalších pergol.

 


AL Pergoly s.r.o. je držitelem certifikátu Ověřená firma v oboru stínicí techniky

 

 

Banner - ČeskýVýrobek.cz

AL Pergoly s.r.o. je držitelem ochranné známky Český výrobek

 

Zajišťujeme vývoj, výrobu, prodej i montáž

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru nabízíme jak výrobu, tak prodej a profesionální montáž našich produktů. Za svými službami si stojíme, a proto si můžeme dovolit svým zákazníkům poskytnout 5letou výrobní záruku na všechny námi dodávané produkty.

Dodavatele pečlivě vybíráme

Potrpíme si na kvalitu zpracování, a proto si vybíráme jen ty nejlepší dodavatele. Jsme hrdým autorizovaným dealerem pergol Lewens a Corradi. V naší nabídce se tak snoubí produkty zlatých českých ručiček s německou precizností a italským designem.

 

Naši partneři:

                                                       

                                                         

Vyrábíme pergoly na míru

Abychom udělali maximum pro vaši spokojenost, vyrábíme ročně více než 800 kusů pergol přesně na míru dle vašeho přání, jakkoliv složitý projekt to je. 

Přijďte si prohlédnout nabídku pergol a zastavte se v jednom z našich showroomů v Praze, Pardubicích, Brně, Olomouci, Frýdku-Místku, nebo Bratislavě.

Ceníme si vaší důvěry a těšíme se na spolupráci na vašem projektu!
 
Za celou společnost


 

                                                   

 

frame-scrollup
3D aplikace
×
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY. ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.