O nás

Jako společnost AL Pergoly nejsme pouze největším dodavatelem pergolových systémů v ČR. Náš vlastní vývojový tým spolupracoval s VŠB – Technickou univerzitou Ostrava na vývoji a výrobě exkluzivních bioklimatických pergol Skyline. V současnosti pokračuje spolupráce na vývoji dalších pergol.

 


AL Pergoly s.r.o. je držitelem certifikátu Ověřená firma v oboru stínicí techniky

 

 

Banner - ČeskýVýrobek.cz

AL Pergoly s.r.o. je držitelem ochranné známky Český výrobek

 

Zajišťujeme vývoj, výrobu, prodej i montáž

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru nabízíme jak výrobu, tak prodej a profesionální montáž našich produktů. Za svými službami si stojíme, a proto si můžeme dovolit svým zákazníkům poskytnout 5letou výrobní záruku na všechny námi dodávané produkty.

Dodavatele pečlivě vybíráme

Potrpíme si na kvalitu zpracování, a proto si vybíráme jen ty nejlepší dodavatele. Jsme hrdým autorizovaným dealerem pergol Lewens a Corradi. V naší nabídce se tak snoubí produkty zlatých českých ručiček s německou precizností a italským designem.

 

Naši partneři:

                                                       

                                                         

Vyrábíme pergoly na míru

Abychom udělali maximum pro vaši spokojenost, vyrábíme ročně více než 1 000 kusů pergol přesně na míru dle vašeho přání, jakkoliv složitý projekt to je. 

Přijďte si prohlédnout nabídku pergol a zastavte se v jednom z našich showroomů v Praze, Pardubicích, Brně, Olomouci, Frýdku-Místku, nebo Bratislavě.

Ceníme si vaší důvěry a těšíme se na spolupráci na vašem projektu!
 
Za celou společnost


 

                                                   

 

frame-scrollup