Objednávka pergoly

 

Rozhodli jste se využít nabídky a koupit si u nás pergolu? Výborně, Vaši důvěru nezklameme!

Po vypracování nabídky nám zákazník potvrdí, že má o nabídku a daný rozsah služeb zájem a my už vyřešíme vše ostatní. Nachystáme objednávku, smlouvu, technickou specifikaci dané zakázky a veškeré podklady.

Jedná se o výrobu přesně na míru kde je nutná důvěra obou stran, proto naši zákazníci akceptují 50 % zálohu, abychom mohli pergolu začít s výrobou pergoly.
Zálohu je možné zaplatit bankovním převodem, nebo hotově na pobočce, nebo také kartou v showroomu v Praze-Lahovicích. Samozřejmě obdržíte ke každé platbě daňový doklad se všemi náležitostmi.

Od uhrazení platby běží náš termín pro dodání, který může být 2-6 týdnů v závislosti na typu pergoly a sezóně.

Jakmile máme vyrobenou pergolu připravenou, řešíme s Vámi vhodný termín montáže. Samotná montáž může trvat jeden až dva dny, popřípadě více v závislosti na složitosti projektu...
Po dokončení montáže Vám pergolu předáme k užívání a vyplníme předávací protokol a záruční list s 5 letou zárukou bez omezení.

Když už je pergola v pořádku předaná a Vy si ji už spokojeně užíváte je naše práce hotová a zakázku ukončujeme, to znamená že zašleme také fakturu na zbylých 50 % celkové částky, fakturu vystavujeme se 7 denní splatností, tak aby bylo dost času ji uhradit.

V roce 2017 dodáváme cca 100 kusů pergol různých typů a velikostí, všichni naši zákazníci nám uhradili domluvenou částku a nemáme žádnou pohledávku a ani soudní spor.
To je pro nás signál, že práci, kterou odvádíme děláme dobře a lidé, kteří si u nás objednají naše služby jsou také s výsledkem spokojení.

 

Mgr. Hana Ševčíková
Obchodní Ředitelka

Tel: 737 062 332
Mail: info@al-pergoly.cz

frame-scrollup