Objednávka pergoly

 

Rozhodli jste se využít nabídky a koupit si u nás pergolu? Výborně, Vaši důvěru nezklameme!

Z Vaší strany stačí cenovou nabídku odsouhlasit a my už vyřešíme vše ostatní. Nachystáme objednávku, návrh smlouvy a ostatní potřebné podklady.

Jedná se o výrobu na míru, kde je nutná důvěra obou stran. Proto naši zákazníci akceptují 50% zálohu, po jejíž úhradě zadáváme pergoly do výroby.

Zálohu je možné zaplatit bankovním převodem nebo hotově na pobočce. Samozřejmě obdržíte ke každé platbě daňový doklad se všemi náležitostmi.

Od uhrazení platby běží termín pro dodání, který může být 6 - 14 týdnů v závislosti na typu pergoly a sezóně.

Jakmile máme pergolu připravenou, řešíme s Vámi vhodný termín montáže. Samotná montáž může trvat jeden až dva dny (popřípadě více v závislosti na složitosti projektu).
Po dokončení montáže Vám pergolu předáme k užívání a vyplníme předávací protokol a záruční list s 5 letou zárukou.

Když už je pergola v pořádku předaná a Vy si ji spokojeně užíváte, je naše práce hotová a zakázku ukončujeme. To znamená, že zašleme fakturu na zbylých 50 % z celkové částky. Fakturu vystavujeme se 7 denní splatností tak, aby bylo dost času ji uhradit.

V roce 2018 jsme dodali cca 240 kusů pergol různých typů a velikostí, všichni naši zákazníci nám uhradili domluvenou částku a nemáme žádnou pohledávku ani soudní spor.
To je pro nás signál, že práci, kterou odvádíme děláme dobře a lidé, kteří si u nás objednají naše služby jsou také s výsledkem spokojení.

 

Mgr. Hana Ševčíková
Obchodní a marketingová ředitelka

frame-scrollup
3D aplikace
×
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.