Pergola SKYLINE

Bioklimatická pergola nové generace
Jan Buchta 774 221 848

Potřebujete poradit?

Jan Buchta 774 221 848
Pergola SKYLINE

Obecné informace

Cena od: 93 639,- Kč bez DPH

AKCE!!! Při objednání pergoly LED osvětlení do 2 lamel ZDARMA

nejmodernější pergola na trhu a náš nejprodávanější produkt

vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou

Certifikace výrobku TÜV SÜD Czech

výroba i dodávka přímo od výrobce AL Pergoly s.r.o. s 5 letou zárukou

celohliníková konstrukce s luxusní strukturovanou barvou

protidešťová a protisluneční ochrana, odolnost vůči sněhu

ovládání pergoly dálkovým ovladačem, smartphonem, tabletem

řízení pergoly systémy LOXONE nebo Somfy Tahoma dle výběru

rozsah naklápění lamel střešního slunolamu 0-140o

Specifikace

Technické specifikace a soubory ke stažení

Technické specifikace

 

 

Pergola SKYLINE tvoří vrchol nabídky bioklimatických pergol, je navržená tak aby poskytovala uživateli maximální komfort protisluneční a protidešťové ochrany.
Hranatý minimalistický design této pergoly je ideální pro moderní výstavbu rodinných domů a vil, jejichž terasy promění v relaxační zónu pro odpočinek a příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Konstrukci pergoly tvoří nosné sloupy na kterých je osazen obvodový rám s integrovaným odvodem vody. Střechu pergoly tvoří hliníkový slunolam z extrudovaných lamel, které zajišťují ochranu proti dešti a zároveň díky jejich zesílené vnitřní konstrukci propouští při otevřeném stavu až o 25 % více světla než srovnatelné systémy. Toto ocení uživatel pergoly především v zimním období, tak aby pergola zbytečně nebránila průchodu denního světla do interiéru.

 

Střecha pergoly umožňuje naklápění lamel v rozsahu 0-140o díky tomuto obousměrnému naklápění je možné regulovat prakticky veškeré denní světlo a vytvářet si v pergole vlastní klima.

Pro pohyb slunolamu pergoly a mechanického příslušenství používáme pouze kvalitní motory německého výrobce Geiger a největšího světového výrobce Somfy.

Pergola SKYLINE nabízí uživateli nejmodernější systémy řízení pergoly a to v základním provedení pomocí dálkového ovladače, s možností rozšíření o bezdrátové řídící jednotky LOXONE a Somfy Tahoma se kterými můžete řídt Vaši pergolu odkudkoliv přes smartphone, tablet, PC. Samozřejmostí je také tvoření vlastních scénářů a časových schémat řízení pergoly a jejího příslušenství, veškerý přehled o stavu pergoly máte vždy po ruce v aplikaci ve svém smartphonu.

 

                                       

 

Na výběr je samozřejmě velká škála příslušenství jako jsou boční screenové rolety, nebo posuvné lamelové slunolamy pro stínění nízkého slunce, posuvné bezrámové nebo rámové zasklení pro ochranu proti větru a uzavření stěn pergoly pro chladnější období. K pergole je možné přiobjednat veškeré možné elektropříslušenství jako sluneční, větrná a dešťová čídla, meteostanici, nebo infrazáříč.

Pro maximální komfort může být pergola vybavena LED podsvícením lamel, nebo horního rámu pergoly a také RGB barevným podsvícením střechy pergoly vytvářející příjemnou nebo intimní atmosféru.

Pergolu sami vyrábíme a dodáváme vlastními montážními týmy, na celou pergolu jako celek dáváme 5 letou záruku bez omezení.

 

Celá pergola je vyvíjena a vyráběna v ČR ve spolupráci AL Pergoly s.r.o s fakultou strojní TU Ostrava. Certifikace výrobku TÜV SÜD Czech


                                     

 

 

Protisluneční ochrana
Protidešťová ochrana
Ventilační funkce
Ochrana proti větru
Ochrana proti sněhu do 90 kg / m2
Pohyblivá pergola
dálkové ovládání
Hrdě vyrobeno v České republice
Nakupujete přímo od výrobce pergoly

Ceník

Cena za rozměr: 3,48 m x 2,6 m
127 641,- Kč
Cena za rozměr: 5 m x 3 m
167 033,- Kč
Cena za rozměr: 6 m x 4 m
223 929,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou

frame-scrollup
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.