Sezónní zimní zahrada

Hliníková sezónní zimní zahrada
Infolinka: 775 111 122

Potřebujete poradit?

Infolinka: 775 111 122
Sezónní zimní zahrada

Obecné informace

Cena od: 26 107,- Kč bez DPH

Velmi příznívá cena

Bezúdržbová kvalitní hliníková konstrukce

Zasklení bezpečnostními skly

Posuvné zasklení do stěn dle výběru

Velmi rychlé dodání od českého výrobce s 5 lety záruky

Specifikace

Technické specifikace a soubory ke stažení

Technické specifikace

Hliníková sezónní zimní zahrada ALU Plus je ideální produkt pro ty, kteří chtějí terasu užívat po většinu roku. Tato zimní zahrada je osazena bezpečnostními skly (kalená skla a conex skla) díky kterým garantuje maximální bezpečí a komfort užívání zahrady. U tohoto systému nepoužíváme izolační dvojskla, nejedná se o celoroční zimní zahradu s přerušením tepelného mostu. Tuto zahradu můžete používat po většinu roku a v zimních měsících doporučujeme zakoupit infrazářič pro větší komfort.

Zímní zahradu vyrábíme na míru dle zaměření a konzultace se zákazníkem na místě stavby. Výhodou tohoto systému je velmi rychlá dodací lhůta a snadná montáž. Zimní zahradu můžeme vybavit také různými systémy stínění například střešní markýzou, nebo screenovými roletami a regulovat tak průnik světelného záření do interiéru.

Posuvné rámové nebo také elegantní bezrámové zasklení pergoly navrhneme dle Vašich představ a vytvoříme 3D vizualizaci. Zimní zahradu dodáváme v barvách dle vzorníku RAL včetně luxusních strukturovaných barev dle výběru.

Tato sezónní zimní zahrada není navržena jako izolační zimní zahrada s přerušeným tepelným mostem.

Skleněné výplně jsou tvořeny bezpečnostním sklem.

Je určena k užívání mimo zimní období.

 

V ceně vzorových rozměrů je zahrnut altán se zasklenou střechou a obvodové posuvné rámové zasklení včetně fixních trojúhelníků (všechny výplně tvoří čiré bezpečnostní sklo).

Ceník

Cena za rozměr: 3,5 m x 2,5 m
217 615,- Kč
Cena za rozměr: 5 m x 3 m
288 654,- Kč
Cena za rozměr: 7 m x 4 m
475 691,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou

frame-scrollup
3D aplikace
×
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.