Baldachýnové pergoly

Pergoly s baldachýny slouží jako učiná ochrana proti slunci ale také proti dešti. Výhodou baldachýnů je stahování na stranu až do zákrytu, což například u bioklimatických pergol se slunolamy není možné. Látka stahovacího baldachýmu je tvořena odolnou tkaninou pokrytou PVC potahem. Tato tkanina je odolná vůči povětrnostním vlimům a UV záření.

FILTR
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

Jan Buchta
 
 
Manažer prodejní sítě
774 221 848
info@al-pergoly.cz

Baldachýnové pergoly - protidešťové a protisluneční řešení

Baldachýnovými pergolami označujeme pergoly vybavené střešní maldachýnem, tedy látkou, nebo tkaninou, popřípadě PVC potahem, který zajišťuje stínění nebo také protidešťovou zábranu. V případě, že není nutné stínit ani chránit proti dešti, je možné baldachýn zatáhnout až do krajní polohy, díky tomu poté většina plochy střechy umožňuje volný průchod světla, což u zasklených nebo bioklimatických pergol se slunolamy není možné.

Baldachýnové pergoly určené pro stínění mají většinou lehčí konstrukci, nejsou tak náročné na statickou odolnost díky nížší váze baldachýnu a nemají žádný odvod dešťové vody, jedná se čistě o protisluneční ochranu.

Pokud hledáte protidešťovou pergolu se stahovací střechou, kterou můžete vybavti LED podsvícením a také screenovými roletami do stěn pergoly, je pro Vás ideální pergola Pergosun

Pergola Palladia je ideální baldachýnová pergola pro každou terasu rodinného domu, díky subtilní konstrukci a protidešťovému baldachýnu postkytuje stínění a zároveň protidešťovou ochranu, díky příznivé ceně je tato pergola jendím z nejprodávanějších systémů pro stínění teras.

Protidešťové baldachýnové pergoly jsou již náročnější na zesílenou konstrukci a také musí mít řešený odvod dešťové vody a jsou vetšinou řešeny se skloněnou střechou kvůli odvodu vody.

Pergola MOVE je designová pergola, kterou Vám bude závidět každý soused, její nakloněná konstrukce sloupů, nerezové prvky konstrukce spolu s LED světly integrovanými v noné konstrukci z ní dělá hvězdu každé terasy, která Vás ani při dešti nenechá zmoknout, její potahy mohou být tvořeny PVC ve spojení s matricí s polyesteru a jsou tak nepromokavé. Dešťové vody je řešen sklonem střechy a svodem integrovaným ve výpadovém profilu.

Baldachýnový systém Impact je určený do již stávajících konstrukcí pergol nebo zahrádek popřípadě jiných konstrukcí s nutností ochrany velkých horizontálních nebo mírně zešikmených ploch před sluncem a deštěm.

frame-scrollup
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.