Baldachýnové pergoly

Pergoly s baldachýny slouží jako účinná ochrana proti slunci ale také proti dešti. Výhodou baldachýnů je stahování na stranu až do zákrytu, což například u bioklimatických pergol se slunolamy není možné. Látka stahovacího baldachýnu je tvořena odolnou tkaninou pokrytou PVC potahem. Tato tkanina je odolná vůči povětrnostním vlimům a UV záření.

FILTR
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

Infolinka: 775 111 122

Baldachýnové pergoly - protidešťové a protisluneční řešení

Baldachýnovými pergolami označujeme pergoly vybavené střešní baldachýnem, tedy látkou nebo tkaninou, popřípadě PVC potahem, který zajišťuje stínění nebo také protidešťovou zábranu. V případě, že není nutné stínit ani chránit proti dešti, je možné baldachýn zatáhnout až do krajní polohy, díky tomu poté většina plochy střechy umožňuje volný průchod světla, což u zasklených nebo bioklimatických pergol se slunolamy není možné.

Baldachýnové pergoly určené pro stínění mají většinou lehčí konstrukci, nejsou tak náročné na statickou odolnost díky nížší váze baldachýnu a nemají žádný odvod dešťové vody, jedná se čistě o protisluneční ochranu.

Pergola Palladia je ideální baldachýnová pergola pro každou terasu rodinného domu. Díky subtilní konstrukci a protidešťovému baldachýnu postkytuje stínění a zároveň protidešťovou ochranu, díky příznivé ceně je tato pergola jedním z nejprodávanějších systémů pro stínění teras.

Protidešťové baldachýnové pergoly jsou již náročnější na zesílenou konstrukci a také musí mít řešený odvod dešťové vody a jsou vetšinou řešeny se skloněnou střechou kvůli odvodu vody.

Pergola MOVE je designová pergola, kterou Vám bude závidět každý soused. Její nakloněná konstrukce sloupů, nerezové prvky konstrukce spolu s LED světly integrovanými v nosné konstrukci z ní dělá hvězdu každé terasy, která Vás ani při dešti nenechá zmoknout. Její potahy mohou být tvořeny PVC ve spojení s matricí z polyesteru a jsou tak nepromokavé. Odtok dešťové vody je řešen sklonem střechy a svodem integrovaným ve výpadovém profilu.

 

frame-scrollup