Bioklimatické pergoly

Nejmodernější trend v hliníkových pergolách jsou bioklimatické pergoly. Pergola funguje jako protidešťová zábrana a také umožňuje regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu, tím zajišťuje ideální klima uvnitř pergoly. Doporučujeme nejmodernější bioklimatickou pergolu Skyline využívající nejmodernější technologie řízení včetně ovládání smartphonem a napojení na řídící systém inteligentního domu.

FILTR
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

Jan Buchta
 
 
Manažer prodejní sítě
774 221 848
info@al-pergoly.cz

Bioklimatické pergoly jsou určeny pro stínění a zároveň slouží jako ochrana proti dešti

Bioklimatické pergoly zajišťují ideální pohodu a klima pro uživatele pergoly. K tomu, aby tohoto ideálního klimatu bylo dosaženo, fungují na pergole stínící a protidešťové prvky, ze kterých je nejdůležitější střešní pohyblivý slunolam.

Díky pohyblivému slunolamu je docíleno stínění slunce přes střešní konstrukci pergoly, zároveň ale slunolam při zaklopení funguje jako protidešťová ochrana a dešťová voda je svedena přes lamely slunolamu do konstrukce pergoly a poté sloupkem konstrukce dolů. Slunolam dokáže také naklopit lamely tak, aby stínil, ale zároveň odvětrával vzduch v pergole a zajišťuje tak, že se nepřehřívá a uvnitř pergoly panuje ideální klima.

Screenové rolety v bočních stěnách zabraňují průchodu přímého slunce přes stěny pergoly, regulují tak přehřívání a zabraňují oslnění přímým sluncem. Dají se použít také rolety s průhledným PVC potahem místo screenové látky, tím dojde k zabránění průchodu větru a také případné vhlkosti a kapek deště přes boční stěny, ale nedojde k redukci viditelnosti přes průhledné PVC.

Pergola SKYLINE

SKYLINE je nejmodernější pergola naší výroby, vývoj této pergoly byl realizován s fakultou strojní Technické Univerzity Ostrava. Jedná se o vrcholný model bioklimatické pergoly kombinující stínící, protidešťovou a ventilační funkci a to vše v moderním hranatém designu. Pergola je tvořena celohliníkovou konstrukcí s nerezovými prvky. Celá konstrukce je opatřena luxusní práškovou barvou s jemnou povrchovou metalickou strukturou. Pergola je navržená tak aby jí uživatel mohl řídit a kontrolovat také přes aplikaci ve smartphonu, tabletu nebo PC a kdykoliv tak mohl i vzdáleně dávat pergole pokyny. Systém řízení je navržen pro LOXONE a Somfy Tahoma a celá pergola se tak může stát součástní řízení inteligentího domu. Na celou pergolu dáváme 5 letou záruku bez omezení. Pergolu sami vyrábíme i montujeme vlastními týmy, získáváte tak jistotu dodávky přímo od výrobce s veškerými zárukami a nejnižší cenou.

Pergola Eteria

Lehká a cenově dostupná pergola zaujme každého, kdo nechce investovat příliš do robustnějsích řešení plných elektroniky, ale chce stejný komfort se střechou s pohyblivými slunolamy.
Tato pergola se dodává jen v jednom rozměru 3, 95 m x 3,5 m. Cena je tedy za celou pergolu těchto rozměrů. V případě vícemodulových sestav se pergoly spojují k sobě do pravidelných tvarů dle technického listu.

frame-scrollup
VŠECHNY SHOWROOMY JSOU OPĚT V PROVOZU. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! NOVĚ PRO VÁS MÁME OTEVŘEN PRAŽSKÝ SHOWROOM I KAŽDOU SOBOTU!