Pergoly Economy

Hledáte ekonomickou variantu pergoly? Hliníkové pergoly Espace a Skyspace Light jsou základním typem hliníkový pergol se zakrytím polykarbonátovými deskami ve verzi Solar Control. Výhodou tohoto řešení je protidešťová ochrana a zároveň vysoká světelná propustnost při zachování dobrých izolačních vlastností polykarbonátu + integrovaný svod dešťové vody přímo v hliníkové konstrukci. Tyto pergoly se používají celoročně a jsou navrženy i jako protisněhová ochrana. Pergola Solid je hliníková pergola s fixním slunolamem pro zastínění a ventilaci velkých teras.

FILTR
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

Infolinka: 775 111 122

Hledáte kvalitní hliníkovou pergolu za nízkou cenu?

Pergoly Economy jsou tím pravým řešením. Kvalitní hliníková konstrukce s povrchovou úpravou komaxitové barvy zaručuje dlouhou životnost bez údržby a polykarbonátové zakrytí zaručuje účinnou ochranu proti dešti. Všechny modely mají integrovaný odvod vody z okapu sloupkem konstrukce tak, aby byla dešťová voda účinně odvedena.

Pergoly Economy je možné rozšířit také o screenové rolety, nebo posuvné zasklení stěn pergoly jako rozšíření na zimní zahradu, popřípadě je možné ji vybavit infrazářičem nebo přídavnými LED panely.

 

Pergola Espace

Hliníková pergola s polykarbonátovým zastřešení až do maximálních rozměrů 7 m šíře a 5 m hloubky dosahuje velikosti, se kterou je možné zakrýt prakticky jakoukoliv terasu. Případně se dá i šířkově pergola nastavit nebo spojit 2 pergoly šířkově k sobě a je možné takto dosáhnout šířě až 15 m.

Pergola Skyspace Light

Hliníková pergola s polykarbonátovým zastřešení až do maximálních rozměrů 8 m šíře a 5 m hloubka. Kubická konstrukce ladí s pergolou Skyline a přístřeškem pro auta Carport, proto lze tyto systémy libovolně kombinovat.

 

Proč si vybrat hliníkovou pergolu s polykarbonátovým zastřešením?

 

Hlavní výhodou hliníkových pergol je lehká hliníková konstrukce odolná vůči zatížení a také povětrnostním vlivům. Konstrukce hliníkové pergoly je povrchově opatřena práškovou barvou, která zaručuje vysokovou životnost, stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání.

Polykarbonátové hliníkové pergoly mají oproti dřevěným pergolám nebo hliníkovým pergolám se zasklením bezpečnostními skly jednodušší a lehčí konstrukci a tím jsou výrazně levnější a nabízí nejlevnější variantu pergoly.

Používáme dvojíté polykarbonáty tloušťky 16 mm od švédské společnosti ARLA ve verzi Solar Control. Polykarbonátové desky, které jsou vyráběny v závodě v ČR a které se vyznačují vysokou životností a stálobarevností.
 

frame-scrollup