Pergoly Economy

Hledáte ekonomickou variantu pergoly? Hliníkové pergoly ECO a Plus jsou základním typem hliníkový pergol se zakrytím polykarbonátovými deskami. Výhodou tohoto řešení je protidešťová ochrana a integrovaný svod dešťové vody přímo v hliníkové konstrukci. Tyto pergoly se používají celoročně a jsou navrženy jako protisněhová ochrana. Pergola CUBE Solid je hliníková pergola s fixním slunolamem pro zastínění a ventilaci velkých teras.

FILTR
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

Jan Buchta
 
 
Manažer prodejní sítě
774 221 848
info@al-pergoly.cz

Hledáte kvalitní hliníkovou pergolu za nízkou cenu?

Pergoly Economy jsou tím pravým řešením, kvalitní hliníková konstrukce s povrchovou úpravou komaxitové barvy zaručují dlouhou životnost bez údržby, polykarbonátové zakrytí zaručuje účinnou ochranu proti dešti, všechny modely mají integrovaný odvod vody z okapu sloupkem konstrukce, tak aby byla dešťová voda účinně odvedena.

Pergoly Economy je možné rozšířit také o screenové rolety, nebo posuvné zasklení stěn pergoly jako rozšíření na zimní zahradu, popřípadě je možné ji vybavit infrazářičem nebo přídavnými LED panely.

Pergola ECO:
Hliníková pergola za nejnižší cenu, ale zároveň splňující všechny parametry, jako integrovaný odvod vody, hliníková konstrukce a polykarbonátové zastřešení to je pergola ECO.
Limitující jsou u této pergoly jen rozměry hloubky, která je omezena na 3 m, maximální možné rozměry této pergoly jsou tedy 7 m šíře a 3 m hloubka

Pergola PLUS:
Hliníková pergola s polykarbonátovým zastřešení až do maximálních rozměrů 7 m šíře a 4 m hloubka, se kterými je možné zakrýt prakticky jakoukoliv terasu, popřípadě se dá šířkově pergola nastavit, nebo spojit 2 pergoly šířkově k sobě a je možné takto dosáhnout šířě až 15 m

Pergola CUBE Solid

Tento stínící systém tvoří robustní hliníková konstrukce až do rozměrů 6 m x 4 m. Stínění zajišťuje střešní slunolam z profilů 100x 20x2 v úhlu 45 o. Celá konstrukce je z extrudovaného hliníku povrchově upravená práškovou barvou zajišťující bezúdržbový chod.

 

Proč si vybrat hliníkovou pergolu s polykarbonátovým zastřešením?

Hlavní výhodou hliníkových pergol je lehká hliníková konstrukce odolná vůči zatížení a také povětrnostním vlivům. Konstrukce hliníkové pergoly je povrchově opatřena práškovou ( komaxitovou) barvou, která zaručuje vysokovou životnost ,stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání.

Polykarbonátové hliníkové pergoly mají oproti dřevěným pergolám nebo hliníkovým pergolám se zasklením bezpečnostními skly jednodušší a lehčí konstrukci a tím jsou výrazně levnější a nabízí nejlevnější variantu pergoly.

Používáme dvojíté polykarbonáty tloušťky 16 mm od švédské firmy ARLA, které jsou vyráběny v závodě v ČR a které se vyznačují vysokou životností a stálobarevností.
 

frame-scrollup
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.