Pergoly Economy

Hledáte ekonomickou variantu pergoly? Hliníkové pergoly ECO a Plus jsou základním typem hliníkový pergol se zakrytím polykarbonátovými deskami. Výhodou tohoto řešení je protidešťová ochrana a integrovaný svod dešťové vody přímo v hliníkové konstrukci. Tyto pergoly se používají celoročně a jsou navrženy jako protisněhová ochrana. Pergola CUBE Solid je hliníková pergola s fixním slunolamem pro zastínění a ventilaci velkých teras.

FILTR
Zavřít Resetovat filtr

Cena

(Jedná se o nejběžnější rozměr pergoly 4x3m. Cena je informativní.)

Výrobce

Termín dodání

Parametry produktu

Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi Vám navrhneme perfektní řešení Vaší pergoly!

Infolinka: 775 111 122

Hledáte kvalitní hliníkovou pergolu za nízkou cenu?

Pergoly Economy jsou tím pravým řešením, kvalitní hliníková konstrukce s povrchovou úpravou komaxitové barvy zaručují dlouhou životnost bez údržby, polykarbonátové zakrytí zaručuje účinnou ochranu proti dešti, všechny modely mají integrovaný odvod vody z okapu sloupkem konstrukce, tak aby byla dešťová voda účinně odvedena.

Pergoly Economy je možné rozšířit také o screenové rolety, nebo posuvné zasklení stěn pergoly jako rozšíření na zimní zahradu, popřípadě je možné ji vybavit infrazářičem nebo přídavnými LED panely.

Pergola ECO:
Hliníková pergola za nejnižší cenu, ale zároveň splňující všechny parametry, jako integrovaný odvod vody, hliníková konstrukce a polykarbonátové zastřešení to je pergola ECO.
Limitující jsou u této pergoly jen rozměry hloubky, která je omezena na 3 m, maximální možné rozměry této pergoly jsou tedy 7 m šíře a 3 m hloubka

Pergola PLUS:
Hliníková pergola s polykarbonátovým zastřešení až do maximálních rozměrů 7 m šíře a 4 m hloubka, se kterými je možné zakrýt prakticky jakoukoliv terasu, popřípadě se dá šířkově pergola nastavit, nebo spojit 2 pergoly šířkově k sobě a je možné takto dosáhnout šířě až 15 m

Pergola CUBE Solid

Tento stínící systém tvoří robustní hliníková konstrukce až do rozměrů 6 m x 4 m. Stínění zajišťuje střešní slunolam z profilů 100x 20x2 v úhlu 45 o. Celá konstrukce je z extrudovaného hliníku povrchově upravená práškovou barvou zajišťující bezúdržbový chod.

 

Proč si vybrat hliníkovou pergolu s polykarbonátovým zastřešením?

Hlavní výhodou hliníkových pergol je lehká hliníková konstrukce odolná vůči zatížení a také povětrnostním vlivům. Konstrukce hliníkové pergoly je povrchově opatřena práškovou ( komaxitovou) barvou, která zaručuje vysokovou životnost ,stálobarevnost a vysokou odolnost proti otěru a poškrábání.

Polykarbonátové hliníkové pergoly mají oproti dřevěným pergolám nebo hliníkovým pergolám se zasklením bezpečnostními skly jednodušší a lehčí konstrukci a tím jsou výrazně levnější a nabízí nejlevnější variantu pergoly.

Používáme dvojíté polykarbonáty tloušťky 16 mm od švédské firmy ARLA, které jsou vyráběny v závodě v ČR a které se vyznačují vysokou životností a stálobarevností.
 

frame-scrollup
3D aplikace
×