Německé Pergoly Murano

Německé Pergoly Murano 8.10.2017
Vše co Vás zajímá o kvalitních německých pergolách Murano od firmy Lewens

Firma Lewens je tradiční německou firmou zabývající se již 30 let výrobou markýz a venkovní stínící techniky. Velmi populární a roky ověřenými produkty jsou markýzy Toscana, Family a střešní markýzy Ancona a Capri, které patří k nejprodávanějším markýzám v Německu.

Před několika lety se firma Lewens začala zabývat také zasklenými pergolami které vybavuje technologiemi z výroby markýz. Vznikly tak tři stěžejní produkty které díky dynamickému rústu a enormnímu zájmu v Německu a dalších evropských státech nyní tvoří až třetinu obratu celé firmy. Jedná se o zasklené pergoly třídy Murano.

 

Pergoly typu Murano mají společné rysy i když je rozdělujeme na produkty Murano Puro, Murano Vetro, Murano Integrale. Každá pergola má integrovaný okapový systém který dešťovou vodu ze střechy pergoly svádí žlabem do jedné nebo více stojen, ve kterých je připraveno odpadní potrubí, které stahuje a vypouští vodu mimo pergolu. Krokve jsou konstruovány tak, aby na ně bylo možné systémově umístit střešní markýzu a to nad střechu pergoly nebo pod ní. Zasklení střechy je prováděno z bezpečnostních skel a to tloušťky 8 mm nebo 10 mm dle statického posudku.

 Sklon pergol se určuje pro každou pergolu dle výpočtu, ten zohledňuje zatížení sněhem dle dané lokality umístění pergoly a také jeji šíři a hloubku, standardně se sklon pohybuje od 3o do 15o. U všech typů pergol firmy Lewens je vynikající nabídka barev kontrukcí, těch je ve standardní nabídce 21 bez příplatku a to včetně luxusních strukturovaných barev jako jsou grafit, antracit, mramor, terra. Struktované barvy jsou díky perfektnímu a přírozenému vzhledu nejpoužívanějšími barvami na pergolách.

 

 

Pergola Murano PURO

Nejprodávanějším modelem a také prvním modelem v řadě Murano je pergola Murano PURO. Jedná se o perfektně vyladěnou pergolu se všemi výhodami třídy murano, jediné omezení oproti vyšším modelům je hloubka, která může být max. 3,5 m, příčemž maximální šíře pergoly je u všech modelů stejná a to 7 m.
Pergola PURO může být vybavena originálními systémovými doplňky Lewens jako jsou střešní markýza Ancona, zasklení trojúhelníkových ploch bezpečnostním sklem, screenové rolety, popřípadě obvodové posuvné zasklení.

    

 

Pergola Murano VETRO

Jedná se o vyšší model než je pergola PURO, nabízí velikost až 7 m šíře a 5 m hloubku, navíc je modulárně možné dosáhnout až 10 m šíře při hloubce 5 m při sestavě dvomodulu pergoly Vetro. Další výhodou je také možnost ocelového vyztužení nosného okapu pergoly, čímž dosáhneme až 7 m šíře bez použití středového sloupku. Díky tomuto provedení působí pergola vzdušnějším dojmem s velkým prostorem bez omezení. Existuje také varianta s přesahem střechy pergoly přes nosné sloupy. Toto řešení prodlužuje délku střechy přes sloupky díky čemuž ani při bočním dešti neprší do prostoru pergoly.

 

Pergola Murano INTEGRALE

Murano Integrale je nejvyšším modelem zasklené pergoly od firmy Lewens. Díky integrované markýze přímo v konstrukci kazety pergoly a také velkosti až 7m šíře a 5 m hloubky s možností modulárního spojení až do 10 m šíře je bezkonkurenční volbou pro náročné zákazníky. Výhodou konstrukce markýzy přímo integrované v konstrukci je také nižní odstup stínící látky od skla, tím nevznikají žádné nezastíněné prostory a také nedochází k podfouknutí při silnějším větru.

 

frame-scrollup
3D aplikace
×