user-review-header
Známá zpěvačka vsadila na českou kvalitu od AL Pergoly

Inspirujte se a pořiďte si sestavu, kterou jsme s radostí realizovali pro Moniku Bagárovou. Rozměry vám rádi přizpůsobíme na míru.

Pergola pro Moniku Bagárovou

Moniku zná většina lidí jako úspěšnou zpěvačku s velkým srdcem, která plní přední příčky tuzemských hitparád. Kdo ji však sleduje více ten ví, že se mimo záři reflektorů pečlivě věnuje své rodině a plní si sen o vlastním domě se zahradou. Zatímco se její sen pomalu měnil ve skutečnost, jedna drobnost k dokonalosti mu stále chyběla. Monika postrádala místo, kde by se mohla oddávat relaxaci, nabírat inspiraci na nové písně a trávit radostné okamžiky ve společnosti těch nejbližších. To vše pod otevřeným nebem a přitom v příjemném stínu. Co by to ostatně bylo za zahradu bez pergoly? A protože na ty jsme my profíci, začátkem léta jsme si Monikou plácli a pustili se do realizace.


Stejně jako mnozí jiní, i Monika se svěřila do rukou našich odborníků a nechala si doporučit sestavu na míru jejímu domu a požadavkům. K moderní novostavbě jsme zvolili náš bestseller, špičkovou bioklimatickou pergolu SKYLINE, v barvě antracitové šedé. Pro maximální pohodlí a využití jsme konstrukci doplnili trojicí screenových rolet ZIPEX. Pergolu jsme navíc vyšperkovali LED osvětlením přímo v lamelách a trendy RGB LED osvětlením po obvodu konstrukce, které po setmění příjemně podtrhává jedinečnou atmosféru pomocí barev.

Profesionalita, kvalita a rychlost montáže. Náš standard a hodnoty Moniku mile překvapily. Během několika hodin jsme jí na zahradě vytvořili vytouženou oázu klidu, kde se přes den příjemně relaxuje a po večerech prožívají ty nejkrásnější chvíle s rodinou a přáteli. Na ní už bylo jen osadit ji pohodlným nábytkem a přidat měkké polštáře či vkusné dekorace, aby z pergoly vytvořila útulné, stylové a pohodlné místo pro své hosty. Jestli něco totiž vytváří pravé kouzlo domova naplněného radostí, jsou to právě blízcí lidé, se kterými si tvoříme nové zážitky a vzpomínky prostřednictvím společně strávených chvil.

Relaxujte jako Monika 

Inspirujte se a pořiďte si sestavu, kterou má Monika. Rozměry vám rádi přizpůsobíme na míru.