Školení zaměstnanců

Kromě povinných školení zaměstanců se rádi účastníme i školení nejrůznějších dodavatelů.

 

Lewens - Jeden s našich největších dodavatelů pro nás pořádá každý rok ve výrobním závodě v sídle firmy v německém městě Ludwigslust školení sortimentu a montáže pergol v cvičném showroomu.

Isotra - Přední český dodavatel stínící techniky pro nás pořádá každý rok technické školení spolu s exkurzí výroby, součástí školení je také cvičná montáž a certifikace montérů na atypické produkty.

Somfy - U největšího světového dodavatele pohonů a řízení pro stíníc techniku absolvujeme školení techniků na řízení a zapojovaní pohonů a řídících jednotek a jejich programování.

Corradi - Každý rok pořádá špičkový Italský výrobce pergol Corradi tekzvanou akademii ve které se školí technici a také vedoucí pracovníci obchodu naší firmy jako certifikovaného dodavatele Corradi pergol.

Alumistr - Pro širokou škálu možností zasklení a také řešení sezóních zimních zahrad rádi absolvujeme školení včetně exkurze u českého výroby kvalitních řešení zasklení

frame-scrollup
3D aplikace
×
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.