Školení zaměstnanců

Pravidelně absolvujeme školení pořádaná špičkovými výrobci a našimi dodavateli, a to nejen v České republice. 

Kde se vzděláváme

V německém Ludwigslustu jsme každoročně přítomni na školení o sortimentu a montážích pergol v cvičném showroomu v sídle společnosti Lewens. Tato firma je jedním z našich největších dodavatelů.

Přední český dodavatel stínicí techniky Isotra pro nás každý rok pořádá technické školení spolu s exkurzí výroby. Součástí programu je také cvičná montáž a certifikace montérů na atypické produkty.

U největšího světového dodavatele pohonů a řízení pro stínicí techniku Somfy absolvujeme školení techniků na řízení a zapojovaní pohonů a řídicích jednotek a jejich programování.

Pravidelně jednou ročně pořádá špičkový italský výrobce pergol Corradi akademii, ve které se školí technici a také vedoucí pracovníci obchodu naší firmy jakožto certifikovaného dodavatele Corradi pergol.

Abychom se dále zdokonalovali v řešení sezónních zimních zahrad a možnostech zasklení, absolvujeme školení a exkurze u české společnosti Alumistr.

Chceme růst a stále prohlubovat své znalosti. Ze školení si pokaždé odnášíme spoustu poznatků, které pak v praxi uplatní celý náš tým

Pokud se vám líbí náš přístup ke vzdělávání, podívejte se, koho zrovna hledáme.
 

frame-scrollup