Veletrhy a výstavy

 

Náš obor nás baví a rádi se dozvídáme o novinkách, které můžeme nabízet našim zákazníkům.

 

I v digitální době jsou veletrhy stále velmi přínosným zdrojem informaci a možností setkání se stávajícími nebo novými partnery a dodavateli. Pravidelně se účastníme těchto veletrhů:

 

For Habitat  2019 - 21.3-24.3

Veletrh zaměřený na vybavení domu a zahrady, sauny a privátní wellnes. Klikněte na obrázek a podívejte se na ohlédnutí za naší prezentací na tomto veletrhu v roce 2019

 

 

R+T Stuttgart - Největší světový veletrh v oboru stínění, pergol a vratových systémů. Koná se každé 3 roky ve Stuttgartu. Jedná se o největší výstavu na které musí být všichni velcí výrobci v čele s evropskými špičkovými dodavateli. Jsme rádi, že se mezi dodavateli stále častěji objevují i čeští výrobci, kteří si v těžké konkurenci nestojí vůbec špatně. Na této výstavě strávíme většínou 2-3 dny tak abychom dokázali obejít vše zajímavé.

 

Fensterbau Frontale Norimberk - Jedna z největších světových výstav oken, dvěří, zimních zahrad a fasád. Koná se každý rok a jsou na ni představeny vždy špičkové technologie výroby oken a stavby fasád a lehkých konstrukcí vč. zimních zahrad a pergol.

 

For Arch Praha - Největší česká stavební výstava, zahrnuje několik oborů od stavebních materiálů, přes dřevostavby, systémvy vytápění, okna a vybavení domu až po spojovací materiál. V posledních letech se kvalita tohoto veletrhu opravdu zvýšila a účastní se jí i zahraniční firmy.

 

 

 

 

frame-scrollup