Veletrhy a výstavy

Obor stínicí techniky nás baví a rádi se dozvídáme o novinkách, které pak můžeme nabízet svým zákazníkům. 

I v digitální době jsou veletrhy stále velmi přínosným zdrojem informací a možností setkání s novými partnery a dodavateli. Nechceme být pozadu, a proto bedlivě sledujeme veškeré aktuality. Pravidelně se účastníme těchto veletrhů:

 

For Arch

Čerpáme inspiraci a poznatky na největší a nejnavštěvovanější výstavě s účastí zahraničních vystavujících a nejdelší tradicí v ČR, která nabízí průřez všemi oblastmi stavebnictví, a proto se můžeme vzdělávat v realizaci staveb, technologiích, stavebních materiálech a konstrukcích.

 

R+T Stuttgart

Zde prohlubujeme znalosti v oboru stínění, pergol a vratových systémů. Veletrh se koná každé 3 roky ve Stuttgartu. Jedná se o největší výstavu, na které se setkávají všichni velcí výrobci v čele s evropskými špičkovými dodavateli. Jsme rádi, že se mezi dodavateli stále častěji objevují i čeští výrobci.

 

Fensterbau Frontale Norimberk

V Norimberku jsou nám každoročně představeny špičkové technologie výroby oken, staveb fasád a lehkých konstrukcí. Z jedné z největších světových výstav oken, dveří, zimních zahrad a fasád si tak odnášíme cenné poznatky k realizaci našich produktů.
 

frame-scrollup