Aktuality

Hledáme nové kolegy do našeho týmu
19.11.2020 Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Hledáme kolegy do našeho týmu! Nabízíme např. zajímavé finanční ohodnocení, prémie dle výkonu nebo práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě. Nástup možný IHNED
více
Bioklimatická pergola SKYLINE v Golf Resortu Kaskáda
17.11.2020 Bioklimatická pergola SKYLINE v Golf Resortu Kaskáda
Realizovali jsme sestavu pergol SKYLINE k vile v areálu Golf resortu Kaskáda v Brně, podívejte se jak se to povedlo =).
více
Hledáme nové kolegy do našeho týmu
1.6.2020 Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Hledáme kolegy do našeho týmu! Nabízíme např. zajímavé finanční ohodnocení, prémie dle výkonu nebo práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě.
více
Den stínicí techniky 16.5.2020
14.5.2020 Den stínicí techniky 16.5.2020
Jako členové Sdružení podnikatelů ve stínicí techni slavíme 16.5.2020 Den stínicí techniky! V tento den pro Vás bude otevřen showroom v Praze-Lahovicích od 9 do 14 h. Přijďte si vybrat svou vysněnou p ...
více
PERGOLA DO TÝDNE
6.4.2020 PERGOLA DO TÝDNE
Máme pro Vás jedinečnou nabídku! Jelikož jsme výrobcem pergoly Skyline, můžeme Vám, jako jediní v ČR, dodat pergolu na míru a v jakékoliv ze základních barev do 7 dnů!
více
Koronavirus a AL Pergoly s. r. o.
17.3.2020 Koronavirus a AL Pergoly s. r. o.
V dnešní složité době je potřeba nepanikařit a soustředit se na budoucnost. Jaké kroky podnikáme k řešení této situace u nás v AL Pergolách a jaké připravujeme investice? Všichni jsme aktuálně nějak ovlivněni situací okolo šíření koronaviru v ČR a také v EU. Rozhodl jsem se sepsat tato slova abych sdělil našim zákazníkům a partnerům, jak jsme připraveni na hrozbu přenosu nemoci a karantény našich pracovníků, a na případný hospodářský pokles ekonomiky ČR, který se nezadržitelně blíží.
více
VÝPRODEJ - VYSTAVENÝ KUS
10.2.2020 VÝPRODEJ - VYSTAVENÝ KUS
Vzhledem k přestavbě showroomu v Praze-Lahovicích nabízíme vystavenou pergolu Skyline se screenovou roletou Zipex, LED osvětlením a posuvným slunolamem Slide za exkluzivní cenu. Pergola i příslušenství je v unikátní třpytivě modré struktuře Azzuro. Veškeré informace včetně fotek naleznete níže v přiložené cenové nabídce. V případě zájmu nás kontaktuje na e-mail: info@al-pergoly.cz
více
3D aplikace
24.12.2019 3D aplikace
Aplikace Pergola SKYLINE umožňuje zobrazit bioklimatickou pergolu SKYLINE u jakékoliv budovy nebo v prostoru, kdekoliv Vás napadne.
více
PF 2020
23.12.2019 PF 2020
více
Hledáme nové kolegy do našeho týmu
26.11.2019 Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Hledáme kolegy do našeho týmu! Nabízíme např. zajímavé finanční ohodnocení, prémie dle výkonu nebo práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě.
více
TV reportáž z veletrhu FOR ARCH
7.10.2019 TV reportáž z veletrhu FOR ARCH
Níže můžete shlédnout představení našich produktů v krátkém videu z našeho veletržního stánku.
více
frame-scrollup
3D aplikace
×
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU OD 16.3.2020 VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY.ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.