Aktuality

Hledáme nové kolegy do našeho týmu
22.2.2021 Hledáme nové kolegy do našeho týmu
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na uvedené emaily. Děkujeme.
více
Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu
7.1.2021 Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu
Nabízíme např. zajímavé finanční ohodnocení, prémie dle výkonu nebo práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě. Nástup možný IHNED
více
Soutěž REALIZACE ROKU 2020 VE STÍNICÍ TECHNICE
15.12.2020 Soutěž REALIZACE ROKU 2020 VE STÍNICÍ TECHNICE
Jako člen Svazu podnikatelů ve stínicí technice se opět i letos účastníme soutěže o realizaci roku 2020. Zapojte se do hlasování i vy a rozhodněte o nejpovedenější realizaci uplynulého roku! Každý hlas se počítá.
více
AKTUALIZACE  3D aplikace
4.12.2020 AKTUALIZACE 3D aplikace
Na našich produktech neustále pracujeme a děláme maximum pro to, abychom Vám nabídli to nejlepší! Tentokrát došlo i na 3D aplikaci "Pergola Skyline", která umožňuje zobrazit bioklimatickou pergolu SKYLINE včetně příslušenství u jakékoliv budovy nebo v prostoru.
více
Hledáme nové kolegy do našeho týmu
19.11.2020 Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Hledáme kolegy do našeho týmu! Nabízíme např. zajímavé finanční ohodnocení, prémie dle výkonu nebo práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě. Nástup možný IHNED
více
Bioklimatická pergola SKYLINE v Golf Resortu Kaskáda
17.11.2020 Bioklimatická pergola SKYLINE v Golf Resortu Kaskáda
Realizovali jsme sestavu pergol SKYLINE k vile v areálu Golf resortu Kaskáda v Brně, podívejte se jak se to povedlo =).
více
Hledáme nové kolegy do našeho týmu
1.6.2020 Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Hledáme kolegy do našeho týmu! Nabízíme např. zajímavé finanční ohodnocení, prémie dle výkonu nebo práci na zajímavých projektech v rychle rostoucí firmě.
více
Den stínicí techniky 16.5.2020
14.5.2020 Den stínicí techniky 16.5.2020
Jako členové Sdružení podnikatelů ve stínicí techni slavíme 16.5.2020 Den stínicí techniky! V tento den pro Vás bude otevřen showroom v Praze-Lahovicích od 9 do 14 h. Přijďte si vybrat svou vysněnou p ...
více
PERGOLA DO TÝDNE
6.4.2020 PERGOLA DO TÝDNE
Máme pro Vás jedinečnou nabídku! Jelikož jsme výrobcem pergoly Skyline, můžeme Vám, jako jediní v ČR, dodat pergolu na míru a v jakékoliv ze základních barev do 7 dnů!
více
Koronavirus a AL Pergoly s. r. o.
17.3.2020 Koronavirus a AL Pergoly s. r. o.
V dnešní složité době je potřeba nepanikařit a soustředit se na budoucnost. Jaké kroky podnikáme k řešení této situace u nás v AL Pergolách a jaké připravujeme investice? Všichni jsme aktuálně nějak ovlivněni situací okolo šíření koronaviru v ČR a také v EU. Rozhodl jsem se sepsat tato slova abych sdělil našim zákazníkům a partnerům, jak jsme připraveni na hrozbu přenosu nemoci a karantény našich pracovníků, a na případný hospodářský pokles ekonomiky ČR, který se nezadržitelně blíží.
více
VÝPRODEJ - VYSTAVENÝ KUS
10.2.2020 VÝPRODEJ - VYSTAVENÝ KUS
Vzhledem k přestavbě showroomu v Praze-Lahovicích nabízíme vystavenou pergolu Skyline se screenovou roletou Zipex, LED osvětlením a posuvným slunolamem Slide za exkluzivní cenu. Pergola i příslušenství je v unikátní třpytivě modré struktuře Azzuro. Veškeré informace včetně fotek naleznete níže v přiložené cenové nabídce. V případě zájmu nás kontaktuje na e-mail: info@al-pergoly.cz
více
frame-scrollup
3D aplikace
×
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU VŠECHNY NAŠE POBOČKY UZAVŘENY, NICMÉNĚ PROVOZ FIRMY NENÍ PŘERUŠEN. MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT E-MAILEM ČI TELEFONICKY. ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽE NADÁLE PROBÍHAJÍ ZA ZVÝŠENÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.