Aktuality

Veselé Vánoce
21.12.2021 Veselé Vánoce
Všem našim zákazníkům přejeme příjemné prožití Vánoc.
více
Zúčastnili jsme se veletrhu FOR ARCH!
4.11.2021 Zúčastnili jsme se veletrhu FOR ARCH!
Ve dnech 21. - 25. 9. 2021 jsme se zúčastnili 32. ročníku veletrhu FOR ARCH. Přestože bylo konání tohoto ročníku poznamenáno protiepidemickými opatřeními, i tak se veletrh vydařil a my jsme se mohli konečně potkat s Vámi, našimi zákazníky.
více
FOR ARCH 21. - 25.9.2021
6.9.2021 FOR ARCH 21. - 25.9.2021
Stovky vystavovatelů napříč všemi stavebními obory, tisíce návštěvníků, spousty novinek a nespočet přátelských i odborných setkání - to je největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v České republice - FOR ARCH, na kterém samozřejmě nebudeme chybět!
více
Přijďte si vyzkoušet pergolu Skyline v OC CITY OLOMOUC!
10.8.2021 Přijďte si vyzkoušet pergolu Skyline v OC CITY OLOMOUC!
Na celý srpen jsme si pro Vás připravili výstavu naší nejprodávanější bioklimatické pergoly SKYLINE. Vyzkoušet si ji můžete na živo v OC CITY OLOMOUC.
více
V letošním roce jste u nás objednali už 1000 pergol!
17.6.2021 V letošním roce jste u nás objednali už 1000 pergol!
Sezóna je v plném proudu a celý náš tým jede na plný plyn, abychom Vám mohli v létě dodat pergolu Vašich snů. Celosvětová pandemie přinesla kromě negativních dopadů i jedno pozitivum a to, že lidé se zaměřili na zvelebování svých domů, zahrad a posezení. Mnoho z nich si chce vytvořit oázu klidu na své zahradě, kde si můžou užít své volné chvíle s rodinou. Díky těmto trendům a Vašemu zájmu jsme v letošním roce prodali již 1000 pergol! Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru, bez Vás bychom to nedokázali. ❤
více
Pergola Espace: hvězda mezi pergolami
18.5.2021 Pergola Espace: hvězda mezi pergolami
Všimli jste si, že na pergolovém nebi vyšla nová hvězda? Pergola Espace splňuje požadavky těch nejnáročnějších zákazníků, a přesto je cenově dostupná.
více
Jak připravit pergolu na novou sezónu
3.5.2021 Jak připravit pergolu na novou sezónu
Ať už vlastníte pergolu bioklimatickou, zasklenou, či s polykarbonátem, věnujte chvilku její údržbě. Díky tomu vám bude sloužit po celou sezónu bez potřeby další péče.
více
Soutěžte na evropě 2 o stylový nábytek infinity
24.4.2021 Soutěžte na evropě 2 o stylový nábytek infinity
Soutěžte s námi a Evropou 2 o nábytek za 80 tis Kč!
více
Hledáme novou kolegyni/kolegu do našeho týmu
6.4.2021 Hledáme novou kolegyni/kolegu do našeho týmu
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email office@al-pergoly.cz.
více
Nekonečné pohodlí s nábytkem Infinity
30.3.2021 Nekonečné pohodlí s nábytkem Infinity
„Infinity“ znamená v překladu nekonečno, nekonečnost. Při užívání designového nábytku Infinity si pocit nekonečnosti plně vychutnáte. Nejen, že nabízí nekonečné pohodlí, ale má také dlouhou životnost, je prakticky bezúdržbový a na terase vám bude sloužit po celý rok za jakéhokoliv počasí.
více
Plány a novinky pro sezónu 2021 v AL pergolách
12.3.2021 Plány a novinky pro sezónu 2021 v AL pergolách
V dnešní nelehké době plné koronavirových zpráv je těžké odhadovat, jaký bude tento rok z pohledu firemního plánování. Náš obor, tedy stínící technika naštěstí není zasažen restrikcemi tak, jako gastro nebo cestovní ruch a paradoxně zájem o produkty v našem oboru během pandemie ještě vzrostl. Důvod je prostý, lidé mají problém cestovat a investují více do svých domovů. Nezahálíme tedy ani my v AL Pergolách a snažíme se maximálně uspokojit poptávku na trhu.
více
XXL Skyline
3.3.2021 XXL Skyline
Všichni dobře ví, že co je malé, to je milé, ale co je větší, to je LEPŠÍ…. A co je největší, to je prostě nejlepší! Naše pergola Skyline je nyní díky své šířce až 8 m tou největší pergolou na trhu! Vytvoří tak dokonalé a prostorné místo pro celou vaši rodinu i známé. Můžete pod ní pořádat různé oslavy a party bez ohledu na to, jak moc pálí slunce, nebo prší.
více
frame-scrollup