HLINÍKOVÝ PŘÍSTŘEŠEK NA AUTA - CARPORT 3000

HLINÍKOVÝ PŘÍSTŘEŠEK NA AUTA - CARPORT 3000
15. 08. 2022

Nechce se vám řešit náročnou stavbu další garáže? Na všechny tyto případy máme jednoduché řešení. CARport 3000, který skvěle plní funkci moderního přístřešku na auto k Vašemu domu. 

Ochrana před vnějšími vlivy počasí 

Znáte ty situace. Je krásné slunečné počasí a sednete si do rozpáleného auta, že v autě nemůžete ani sedět, natož držet volant. Nebo umyjete i vyleštíte své auto a máte z toho radost. Bohužel tuto radost Vám překazí pták, který letí kolem a nechá Vám na autě nemilé překvapení. Horší už je to jenom u kabrioletu. Naopak v zimě není snad nic horšího, než pospíchat do práce a čistit celé auto zapadané sněhem. Toto jsou samé banální záležitosti, oproti tomu kroupy, polámané větve, střešní tašky a dalších nástrah je mnoho a může se to hodně prodražit. 

Právě díky pořízení přístřešku na auto se těmto všem situacím vyhnete. 

Proč vybrat přístřešek CARport 3000? 

Největším přínosem přístřešku je, oproti garážím, nižší pořizovací cena a mnohem jednodušší stavba, kterou zvládneme za jeden den. 

Další velkou výhodou je celohliníková konstrukce, díky které ušetříte jak finance, tak i čas do budoucna. Přístřešky jsou prakticky bezúdržbové. Nevyžadují žádné natírání, broušení či čištění. Odolný materiál Vám vydrží v podstatě celý život.   

CARport 3000 je postavený ze stejné konstrukce jako pergola Skyline, dokonale se tento přístřešek hodí k domům, kde je pergola Skyline instalována. Velikost přístřešku Vám vyrobíme přesně na míru - největším možným rozměrem je 7m x 5m . Do tohoto rozměru se vejdou pohodlně dvě auta. Přístřešek má integrovaný okap. Vše je tedy úhledně ukryto uvnitř konstrukce.

Podobné články