POHYBLIVÁ PERGOLA SKYLINE PRO NAPOJENÍ NA INTELIGENTNÍ DOMY

POHYBLIVÁ PERGOLA SKYLINE PRO NAPOJENÍ NA INTELIGENTNÍ DOMY
13. 08. 2022

V našem článku možná najdete několik tipů. 

Inteligentní domy jsou stále více součástí naší doby a díky rozvoji technologií se s nimi stále více setkáváme na našich realizacích hliníkových pergol. Jedním z nejrozšířenějších a nejpokrokovějších systémů součastnosti je LOXONE. 

Tento sofistikovaný řídící systém inteligentního domu ovládá prakticky veškeré elektrické prvky domácnosti od světel, zámků, topení, žaluzií atd. 

Vzhledem ke stoupající oblibě tohoto systému jsme při vývoji naší nové bioklimatické pergoly SKYLINE mysleli na napojení naší pergoly přímo do řízení LOXONE a chtěli jsme aby se pohyblivá pergola stala součástí řízení celého domu. 

Díky naklápění slunolamu pergoly může například systém loxone poustět do interiéru domu více světla v zimních měsících a naopak více stínit v letních měsících, tak aby se interiér tolik nepřehříval a nemusela se zapínat klimatizace. Díky napojení pergoly přes systém Loxone je poté možné celou pergolu ovládat smartphonem nebo PC. Díky Loxone meteostanici můžete naprogramovat funkce perogly v závislosti na počasí, jako například zaklopení slunolamu při dešti, nebo pootevření při nedostatku přirozeného světla v interiéru atd. 

Máte doma řídící systém Tahoma od firmy Somfy? Žádný problém, pergola SKYLINE umožňuje integraci i do tohoto systému a funkce pergoly je poté stejná jako u systému Loxone. Aplikace ve smartphonu poté může doplnit nebo nahradit i dálkový ovladač Vaší pergoly.

Podobné články